Atromix P24 Yoğuşmalı Kombi

Marka Demirdöküm
Kapasite Seçenekleri 24/28 KW
Isıtma sıcaklık ayar aralığı 30-80 °C
Genleşme tankı kapasitesi 8 lt
Maksimum çalışma basıncı 3 Bar

-   20/24/28 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.

-   ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

-   ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.

-   Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi hızı otomatik olarak ayarlanabilir. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.

-   Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar.

-   Kompakt boyutlarda, hafif ve ısı transferi yüksek alüminyum-silisyum alaşımlı premix eşanjöre sahiptir.

-   Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sunar.

-   ErP yönetmeliğine uygun Atromix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevreyi korur.

-   Debi sensörü sayesinde hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de gereksiz su sarfiyatını önleyerek su tasarrufu yapar.

-   LCD ekranı ve çevirmeli kontrol düğmeleri ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabileceği fonksiyonel kontrol paneli tasarımına sahiptir.

-   51 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.

-   Atromix kombiler kompakt boyutları ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. (700x390x280 mm)

-   Stand-by konumu dahil her daim çalışan backlight ışığı sayesinde ışıksız ortamlarda dahi okunabilir LCD gösterge paneline sahiptir.*   Farklı kapasite ve alternatif ürünler için iletişim: 0216 466 7009 / 0216 466 7013